Srpnové komentované procházky

Zveme vás na srpnové komentované procházky po našich hřbitovech. Průvodkyněmi vám budou paní Kateřina Konečná a kolegyně z infocentra. Upozorňujeme zájemce, že doporučený počet účastníků je 20. Vstup je zdarma.    

čtěte více

Malvazinky, DII UH, 494

  Hrobové zařízení k prodeji se nachází na urnovém hrobu na hřbitově Malvazinky v oddělení DIIuh číslo místa 494. Hrob se nachází v polovině hřbitova. Pronájem místa o rozloze 1,82m2 na 10 let činí 4 776,- Kč, suma za odkoupení hrobového zařízení byla stanovena na 10 083,- Kč. Hrobové zařízení – pomník je z leštěného […]

čtěte více

Červencové komentované procházky

Zveme vás na červencové komentované procházky po našich hřbitovech. Průvodkyněmi vám budou paní Kateřina Konečná a kolegyně z infocentra. Upozorňujeme zájemce, že doporučený počet účastníků je 20. Vstup je zdarma.            

čtěte více

Červnové komentované procházky

Zveme vás na červnové komentované procházky po našich hřbitovech. Průvodkyněmi vám budou paní Kateřina Konečná a kolegyně z infocentra. Upozorňujeme zájemce, že doporučený počet účastníků je 20.   Vstup je zdarma.  

čtěte více

Dubnové komentované procházky

Zveme vás na dubnové komentované procházky po našich hřbitovech. Průvodkyněmi vám budou kolegyně z Infocentra SPH a paní Kateřina Konečná. Upozorňujeme zájemce, že doporučený počet účastníků je 20.   Vstup je zdarma.  

čtěte více

Březnové komentované procházky

Zveme vás na březnové komentované procházky po našich hřbitovech. Průvodkyněmi vám budou kolegyně z Infocentra SPH a paní Kateřina Konečná. Upozorňujeme zájemce, že doporučený počet účastníků je 20.   Vstup je zdarma.  

čtěte více

Volná pracovní místa – přijmeme dělníka/dělnici pro Olšanské hřbitovy

  Správa pražských hřbitovů p.o. přijme dělníka/dělnici ve hřbitově   Místo výkonu práce: Olšanské hřbitovy, Vinohradská 153c, Praha 3 Náplň práce: Úklidové práce ve hřbitově (zametání cest a hrabání listí), práce se zahradní technikou, výsadba květin, úprava a údržba hrobových míst, úprava živých plotů, mytí hrobového příslušenství. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, fyzickou zdatnost. Nástup možný ihned.   […]

čtěte více

Volná pracovní místa – přijmeme hrobníka pro Olšanské hřbitovy

  Správa pražských hřbitovů p.o. přijme hrobníka   Místo výkonu práce: Olšanské hřbitovy, Vinohradská 153c, Praha 3 Náplň práce: výkopové práce, pohřbívání, ukládání zpopelněných lidských ostatků, údržba veřejného pohřebiště, obsluha a údržba drobné mechanizace, řízení motorového vozidla Požadujeme: fyzickou zdatnost, vhodné společenské vystupování, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost, praxe v oboru vítána Nástup možný […]

čtěte více

Lednové komentované vycházky

  Zveme vás na lednové komentované procházky po našich hřbitovech. Průvodkyněmi vám budou kolegyně z Infocentra SPH, paní Drahomíra Březinová a paní Kateřina Konečná. Upozorňujeme zájemce, že doporučený počet účastníků je 20.   Vstup je zdarma.    

čtěte více

Volná pracovní místa – přijmeme zámečníka-údržbáře

      Správa pražských hřbitovů p.o. přijme zámečníka–údržbáře   Místo výkonu práce: Olšanské hřbitovy, Vinohradská 153c, Praha 3 Náplň práce: zámečnické a údržbářské práce vč. sváření, výjezdy po Praze, řízení motorového vozidla Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B, svářečské zkoušky   Nástup možný ihned. Nabízíme: stabilní plat, stravenky, 5 týdnů dovolené, […]

čtěte více

Otevírací doba o vánocích

  Vážení návštěvníci hřbitovů, otevírací doba hřbitovů v prosinci zůstává nezměněna, tedy denně od 8 do 17 hodin, Malostranský hřbitov od 9 do 17 hodin. V pondělí 31. prosince budou kanceláře hřbitovních správ uzavřeny. Infocentrum SPH bude ve dnech 24.-26. 12. a 31. 12.-1. 1. uzavřeno.

čtěte více

Prosincové komentované vycházky

Zveme vás na prosincové komentované procházky po našich hřbitovech. Průvodkyněmi vám budou kolegyně z Infocentra SPH, paní Drahomíra Březinová a paní Kateřina Konečná. Upozorňujeme zájemce, že doporučený počet účastníků je 20.   Vstup je zdarma.  

čtěte více

Dočasné omezení vjezdu a vchodu do Olšanských hřbitovů 20-21.11.

Vážení návštěvníci hřbitovů, z důvodu pokládky asfaltu v ulici Jana Želivského není dnes a zítra možné vjíždět a vstupovat do areálu 2. obecního hřbitova hlavní branou, využijte prosím proto pro návštěvu této části hřbitovů boční branku z ul. U nákladového nádraží. Ve středu 21.11. pak bude uzavřen ze stejných důvodů i protilehlý vstup do staré […]

čtěte více