Na půvabném jinonickém hřbitově jsme v historické budově bývalé márnice vytvořili moderní kolumbárium, které nabízí vznosný prostor s charakterem kaple, minimalistické designové schránky a jednoduché posezení pro tichou, nerušenou vzpomínku.

Nábytkové vybavení bylo navrženo velmi jednoduše a funkčně. Čtyři skříně s 48 kolumbárními schránkami jsou sestaveny z hliníkového modulárního systému opláštěného černým opakním sklem. Dřevěné lavice podporují symetrii prostoru. V centrální apsidě je umístěn skleněný podstavec přednostně určený pro instalaci svíček jako vzpomínky na zesnulé.

Interiér je decentně vymalován v kombinaci bílé a metalické zlaté barvy, okenní otvory jsou překryty průsvitnými panely. Centrální svítidlo má tvar zářící obruče a je zavěšeno ze stropní klenby. Vstupní (zamykatelné) dveře z bezrámových skleněných desek kolumbárium vizuálně propojují s hřbitovem a vybízejí návštěvníky, aby nahlédli dovnitř.

Veškeré informace o pronájmu poskytne Hřbitovní správa Malvazinky na tel. +420 251 566 684, 234 760 669, 233 321 469 nebo na malvazinky@hrbitovy.cz.